Sprzedam - Kupię

Ogłoszenia

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w gruncie rzeczy bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących fachowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, niemniej jednak także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się faktycznie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię