[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń piorących. Trudnimy się dzierżawą odkurzaczy do czyszczenia ekstrakcyjnego. W magazynie posiadamy sprzęty do prania marki Karcher. Oferowane urządzenia są profesjonalnie naprawiane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z maszyną otrzymujesz 2 końcówki: do czyszczenia narożników oraz do czyszczenia wykładzin.

Jest szansa wypożyczenia na 1 dobę lub od piątku do poniedziałku. Karcher można wynająć bez dodatkowych opłat w biurze firmy. Na terenie Warszawy i podwarszawskich miast np. w Ząbkach czy Duchnowie dowozimy i odbieramy sprzęt bezpośrednio do mieszkania.

Trzeba czyścić tapicerkę conajmniej 2 razy. Dzięki częstemu czyszczeniu można zachować schludny wygląd kanapy. Wewnątrz materiału zbiera się duża ilość bakterii. Dodatkowo poplamiona tapicerka nie prezentuje się zbyt dobrze.

Wyspecjalizowane firmy z Warszawy zwykle wykonują czyszczenie wykładzin metodą wypłukiwania. Polega ona na przepłukiwaniu tapicerki roztworem wody i chemii. To łatwa i nad wyraz efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy realne jest usunięcie wszystkich zabrudzeń z tapicerki? Oczywiście. Odpowiednio dopasowana metoda wraz z odpowiednim urządzeniem oraz sprawdzonymi środkami do prania umożliwia usunąć wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, jakie źle wpływały na „look” kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię