[Firma] Kursy Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy na stronę firmy Langolian. Realizujemy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta zawiera profesjonalne kursy Excel zarówno Excel dla początkujących w których kursant zaczynający pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już pracują w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu uczestnik pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , segregowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć szkolenie .

Na naszej stronie mamy także szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel jak również pozostałe kursy z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy Excel prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Bydgoszczy Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kursy Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię